Melamine Formaldehyde Moulding Powder MMC Klasa e ushqimit

Përshkrim i shkurtër:

Komponimi i formimit të melaminës me formaldehid përdoret gjerësisht për të prodhuar të gjitha enët e enëve prej porcelani si pjatë, tas dhe shkopinj;tabaka, filxhan etj.


 • Origjina e produktit:Kinë
 • Porti i transportit:Xiamen
 • Ngjyrë:Të personalizuara
 • Koha e udhëheqjes:10-20 ditë
 • Pagesa:LC / TT
 • Çmimi:1350 dollarë/ton metrikë
 • Marka:HFM
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Lustrim melaminePluhurpërdoret për të vendosur enë tavoline melamine ose në letrën e dekalit për t'i bërë ato të ndritshme dhe gjithashtu si një shtresë mbrojtëse për përdorim të sigurt.

  Kur përdoret në sipërfaqen e enëve të tavolinës dhe letrës dekale, mund të rrisë shkallën e zbardhjes së sipërfaqes, duke i bërë enët më të bukura dhe elegante.

  Huafu është në krye në përputhje me ngjyrat.

  avantazhet e rrëshirës së huafu-melaminës

  Sigurimi i cilësisë

  1. Çdo proces prodhimi ka një person të veçantë për të testuar për të siguruar cilësinë.

  2. Keni inxhinierë profesionistë për të kontrolluar cilësinë.

  3. Të gjitha produktet kanë kaluar certifikatat SGS dhe Intertek.

  melamine-lustrim-pluhur me ngjyra-dhe-shkëlqyes
  melamine-lugë-e-bërë-nga-melamine-forming-komponim

  Paketimi:Çdo qese është 20 kg, dhe çdo qese ka një qese të brendshme dhe një qese të jashtme, kështu që çanta është e fortë dhe nuk mund të thyhet lehtë.Kontejneri 20'FCL mund të ngarkojë 20 ton pluhur lustrim melamine.

  Magazinimi:Mbajeni dhomën e magazinimit të ajrosur dhe të thatë, dhe temperaturën nën 30ºC.Data e skadimit mund të jetë gjysmë viti.

  fabrika e formimit të melaminës
  lëndë e parë-melamine
  kërkim-dhe-përputhje-ngjyra-në-melamine-pluhur
  makineri-prodhimi-përbërësi-melamine-rrëshirë

  Pyetjet e shpeshta të pluhurit me rrëshirë melamine

  Q1.Jeni prodhues?

  A1: Po, ne jemi një fabrikë.Kërkesës suaj do t'i përgjigjet brenda 24 orëve.

  Q2.A mund të marr disa mostra për testim?

  A2: Ne jemi të nderuar të ofrojmë 2 kg pluhur mostër falas;transporti do të paguhet nga klienti.

  Q3.Cilat janë kushtet e pagesës?

  A3: LC / TT.

  Q4.Si është paketa e produktit tuaj?

  A4: Çanta e paketimit është qese letre artizanale me veshje të brendshme plastike.

  P5.Sa është koha juaj e dorëzimit?

  A5: Normalisht, koha e dorëzimit është 15 ditë.Ne do të dorëzojmë ASAP me cilësi të garantuar.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  Na kontaktoni

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm t'ju ndihmojmë.
  Ju lutemi na kontaktoni menjëherë.

  Adresë

  Zona Industriale e qytetit Shanyao, rrethi Quangang, Quanzhou, Fujian, Kinë

  E-mail

  Telefoni