Prodhimi i Pluhurit të Pastër Shinning Melamine

Përshkrim i shkurtër:

Pluhuri shkëlqyes i melaminës i markës Huafu do t'i bëjë produktet melamine më të shkëlqyeshme dhe të ndritshme.


 • Origjina e produktit:Kinë
 • Porti i transportit:Xiamen
 • Ngjyrë:Të personalizuara
 • Koha e udhëheqjes:10-20 ditë
 • Pagesa:LC / TT
 • Çmimi:1350 dollarë/ton metrikë
 • Marka:HFM
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Klasifikimi i pluhurit për lustrim melamine

  1. LG220: pluhur shkëlqyes për produktet melamine

  2. LG240: pluhur shkëlqyes për produktet melamine

  3. LG110: pluhur shkëlqyes për produktet ure

  4. LG2501: pluhur me shkëlqim për letrat me folie

  Kimikatet HuaFuka teknologjinë më të mirë të përputhjes së ngjyrave në prodhimin e përbërjes 100% të pastër të formimit të melaminës dhe pluhurit për lustrim melamine.

  avantazhet e rrëshirës së huafu-melaminës

  Përparësitë:

  1. Ka një fortësi të mirë sipërfaqësore, shkëlqim, izolim, rezistencë ndaj nxehtësisë dhe rezistencë ndaj ujit
  2.Me ngjyrë të ndezur, pa erë, pa shije, vetëshuarje, anti myk, gjurmë kundër harkut
  3. Është i lehtë cilësor, nuk thyhet lehtë, dekontaminohet lehtë dhe i miratuar posaçërisht për kontakt me ushqimin

  Aplikimet:

  1. Vendosni mbi sipërfaqet e enëve të tavolinës ure ose melamine ose letre decal pas hapit të formimit për t'i bërë enët e tavolinës të shndritshme dhe të bukura.

  2. Mund të rrisë shkallën e ndriçimit të sipërfaqes, i bën enët më të bukura dhe bujare.

  pluhur formimi melamine01
  lëndë ushqimore-shining-melamine-tavoline-material

  Magazinimi:

  1. Ngarkoni dhe shkarkoni me kujdes dhe mbroni nga dëmtimi i paketimit
  2. Ruani në një shtëpi të freskët, të thatë dhe të ajrosur larg lagështirës
  3. Parandaloni materialin nga shiu dhe izolimi
  4. Shmangni trajtimin ose transportimin së bashku me substanca acidike ose alkaline
  5. Në rast zjarri, përdorni mjete për shuarjen e zjarrit me ujë, tokë ose dioksid karboni

  Certifikatat:

  SGS dhe Intertek kaluan përbërjen e formimit të melaminës,kliko fotonpër informacion më të detajuar.

  Testi i kërkuar konkluzioni
  Rregullorja e Komisionit (BE) Nr. 10/2011 e datës 14 janar 2011 me ndryshime- Migrimi i përgjithshëm KALOJE
  Rregullorja e Komisionit (BE) Nr. 10/2011 e datës 14 janar 2011 meamendamente-Migrimi specifik i melaminës KALOJE
  Rregullorja e Komisionit (BE) Nr. 10/2011 e datës 14 janar 2011 dhe KomisionitRregullorja (BE) Nr. 284/2011 e datës 22 mars 2011-Migrimi specifik i

  formaldehid

  KALOJE
  Rregullorja e Komisionit (BE) Nr. 10/2011 e datës 14 janar 2011 me ndryshime-Migrimi specifik i metaleve të rënda KALOJE

  Turne në fabrikë:

  fabrika e formimit të melaminës
  kërkim-dhe-përputhje-ngjyra-në-melamine-pluhur

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  Na kontaktoni

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm t'ju ndihmojmë.
  Ju lutemi na kontaktoni menjëherë.

  Adresë

  Zona Industriale e qytetit Shanyao, rrethi Quangang, Quanzhou, Fujian, Kinë

  E-mail

  Telefoni