Mirë se vini të dini më shumë

 • Lajme

  Lajme

  Cilat janë ndryshimet midis melaminës dhe uresë?
 • FAQ

  FAQ

  Jeni prodhues apo kompani tregtare?Prodhuesi
 • CERTIFIKATA

  CERTIFIKATA

  Nota ushqimore, SGS, Intertek
 • video

  video

  Si të përdorni përbërjen e formimit të rrëshirës së melaminës?
 • fabrika e pluhurit të miellit
 • Fabrika e pluhurit të melaminës Huafu
 • pluhur rrëshirë melamine
 • prodhuesi i përbërjes së formimit të melaminës

Rreth Nesh

Prodhuesi i përbërjes 100% të pastër të formimit të melaminës me cilësi të qëndrueshme për enë tavoline

Quanzhou Huafu Kimikatete njohur më parë si ndërmarrje prodhuese e Tajvanit, ka prodhuar për më shumë se 20 vjet.Pas futjes së teknologjisë dhe pajisjeve të avancuara ndërkombëtare të prodhimit në investimin e projektit të prodhimit të përbërjes së formimit të melaminës, projekti ka një kapacitet prodhimi vjetor prej 12 mijë tonësh.Huafu është i specializuar nëPluhurat melamine me ngjyra të pastra-të qëndrueshmepër enët e tavolinës melamine.Të personalizuara tonaPërputhja e ngjyraveështë shumë i saktë.Ne jemi duke u fokusuar në ndërtimin e një marrëdhënie bashkëpunimi afatgjatë dhe të qëndrueshëm me klientët.

Na kontaktoni

Ne jemi gjithmonë të gatshëm t'ju ndihmojmë.
Ju lutemi na kontaktoni menjëherë.

Adresë

Zona Industriale e qytetit Shanyao, rrethi Quangang, Quanzhou, Fujian, Kinë

E-mail

Telefoni